TacJS (8.x-3.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Destination
pl: Cel

en: Original
pl: Oryginał

en: Domains
pl: Domeny
