TacJS (8.x-3.8) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Destination
el: Προορισμός

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Domains
el: Ονόματα χώρου
