TacJS (8.x-3.9) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: title
ne: शिर्षक

en: deny
ne: अस्वीकार

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: more
ne: धेरै

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Top
ne: माथि

en: All
ne: सबै

en: Source
ne: स्रोत

en: Info
ne: जानकारी

en: info
ne: जानकारी
