TacJS (8.x-5.1) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: title
ar: عنوان

en: deny
ar: امنع

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: more
ar: المزيد

en: Comments
ar: التعليقات

en: More
ar: المزيد

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: all
ar: الكل

en: Top
ar: الأعلى

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: All
ar: الكل

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Advanced
ar: متقدم

en: Disclaimer
ar: اخلاء مسؤولية

en: Other
ar: آخر

en: Allow
ar: اسمح

en: Deny
ar: امنع

en: Close
ar: إغلاق

en: Source
ar: المصدر

en: Info
ar: معلومات

en: details
ar: تفاصيل

en: Mandatory
ar: إجباري

en: info
ar: معلومات

en: IP address
ar: عنوان الـIP

en: close
ar: إغلاق

en: allow
ar: اسمح
