TacJS (8.x-5.1) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Title
da: Titel

en: title
da: titel

en: deny
da: afvis

en: Read more
da: Læs mere

en: more
da: mere

en: Comments
da: Kommentarer

en: More
da: Mere

en: Overview
da: Overblik

en: all
da: alle

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: All
da: Alle

en: Bottom
da: Bund

en: Advanced
da: Avanceret

en: Disclaimer
da: Fraskrivelse

en: Other
da: Anden

en: Allow
da: Tillad

en: Deny
da: Afvis

en: Close
da: Luk

en: source
da: kilde

en: Source
da: Kilde

en: Middle
da: Midt

en: Credit
da: Kredit

en: details
da: detaljer

en: day(s)
da: dag(e)

en: Mandatory
da: Påkrævet

en: Reload
da: Genindlæs

en: Expiration time
da: Udløbstid

en: IP address
da: IP-adresse

en: close
da: luk

en: Videos
da: Videoer

en: allow
da: tillad

en: Cookie domain
da: Cookie-domæne
