TacJS (8.x-5.1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: title
ka: სათაური

en: deny
ka: აკრძალვა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: more
ka: მეტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: More
ka: მეტი

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Top
ka: ზედა

en: All
ka: ყველა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Other
ka: სხვა

en: Source
ka: წყარო

en: Info
ka: ინფო

en: details
ka: დეტალები

en: info
ka: ინფორმაცია
