TacJS (8.x-5.2) - en to vi translation catalogue (31 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: title
vi: tiêu đề

en: deny
vi: từ chối

en: Read more
vi: Xem thêm

en: more
vi: thêm

en: Comments
vi: Bình luận

en: More
vi: Thêm

en: Overview
vi: Tổng quan

en: all
vi: tất cả

en: Top
vi: Đầu

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: All
vi: Tất cả

en: Bottom
vi: Cuối

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Other
vi: Khác

en: Allow
vi: Cho phép

en: Deny
vi: Từ chối

en: New Window
vi: Cửa sổ mới

en: Close
vi: Đóng

en: Source
vi: Nguồn

en: Middle
vi: Giữa

en: Info
vi: Thông tin

en: details
vi: chi tiết

en: day(s)
vi: ngày

en: Mandatory
vi: Bắt buộc

en: info
vi: thông tin

en: Reload
vi: Nạp lại

en: IP address
vi: Địa chỉ IP

en: close
vi: đóng

en: Videos
vi: Phim

en: allow
vi: cho phép
