TacJS (8.x-5.2) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: title
ja: タイトル

en: deny
ja: 拒否

en: Read more
ja: 続きを読む

en: more
ja: 続き

en: Comments
ja: コメント

en: More
ja: 続き

en: Support
ja: サポート

en: Overview
ja: 概観

en: all
ja: すべて

en: Top
ja: トップ

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: All
ja: すべて

en: Bottom
ja: ボトム

en: Advanced
ja: 高度

en: Disclaimer
ja: 免責事項

en: Other
ja: その他

en: Allow
ja: 許可

en: Deny
ja: 拒否

en: Close
ja: 閉じる

en: Source
ja: ソース

en: Middle
ja: 中

en: Credit
ja: 現金

en: details
ja: 詳細

en: day(s)
ja: 日

en: Mandatory
ja: 必須

en: info
ja: 情報

en: Reload
ja: 再読込

en: IP address
ja: IPアドレス

en: close
ja: 閉じる

en: allow
ja: 許可
