TacJS (8.x-5.1) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: deny
ml: നിഷേധിക്കുക

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: More
ml: കൂടുതല്‍

en: Social networks
ml: സോഷ്യൽ നെറ്റ്‌വർക്കുകൾ

en: Support
ml: പിന്തുണ

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: all
ml: എല്ലാം

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Info
ml: വിവരം

en: info
ml: വിവരം
