TacJS (8.x-6.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: title
hy: վերնագիր

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: more
hy: ավելի

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: More
hy: Ավելին

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Info
hy: Ինֆո

en: info
hy: տեղեկություն

en: IP address
hy: IP հասցե
