TacJS (8.x-6.6) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Status
ug: ھالەت

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: More
ug: داۋامى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Top
ug: ئۈستى

en: All
ug: ھەممە

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Other
ug: باشقا

en: Allow
ug: رۇخسەت

en: Deny
ug: رەت قىلىش

en: Close
ug: يېپىش

en: Source
ug: مەنبە

en: Languages
ug: تىل

en: Middle
ug: ئوتتۇرا
