TacJS (8.x-6.7) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Title
sk: Názov

en: title
sk: názov

en: Status
sk: Stav

en: deny
sk: zakázať

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: more
sk: viac

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Overview
sk: Prehľad

en: all
sk: všetko

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Top
sk: Navrch

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: All
sk: Všetky

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Other
sk: Ostatné

en: Allow
sk: Povoliť

en: Deny
sk: Zakázať

en: Default state
sk: Základný stav

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Source
sk: Zdroj

en: Languages
sk: Jazyky

en: Middle
sk: Stredný

en: Credit
sk: Kredit

en: details
sk: podrobnosti

en: day(s)
sk: deň(dni)

en: Mandatory
sk: Povinné

en: IP address
sk: IP adresa

en: close
sk: zatvoriť

en: Videos
sk: Videá

en: allow
sk: povoliť

en: Show icon
sk: Ukázať ikonu

en: Privacy policy
sk: Ochrana osobných údajov

en: Video sharing services help to add rich media on the site and increase its visibility.
sk: Služby zdieľania videí pomáhajú pridať na stránku bohaté médiá a zvýšiť jej viditeľnosť.

en: Comments managers facilitate the filing of comments and fight against spam.
sk: Správcovia komentárov uľahčujú zadávanie komentárov a bojujú proti spamu.
