Tag1 Quo (3.0.6) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Enabled
ast: Activáu

en: Version
ast: Versión

en: Name
ast: Nome

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Never
ast: Nunca

en: Configuration
ast: Configuración

en: @time ago
ast: hai @time
