Tag1 Quo (3.0.6) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Version
bs: Verzija

en: Name
bs: Ime

en: @time ago
bs: prije @time
