Tag1 Quo (3.0.6) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།
