Tag1 Quo (3.0.6) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Version
fi: Versio

en: Name
fi: Nimi

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Token
fi: Muuttuja

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Review
fi: Tarkistus

en: Debug
fi: Debuggaa

en: An unknown error occurred.
fi: Tuntematon virhe tapahtui.

en: Schema version
fi: Skeemaversio
