Tag1 Quo (3.0.6) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Name
fil: Pangalan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: @time ago
fil: @time ang nakalipas
