Tag1 Quo (3.0.6) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: Enabled
is: Virkjað

en: Version
is: Útgáva

en: Name
is: Navn

en: Never
is: Ongantíð

en: @time ago
is: @time síðani
