Tag1 Quo (3.0.6) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Version
hi: संस्करण

en: Name
hi: नाम

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Advanced
hi: विकसित

en: Configuration
hi: विन्यास

en: @time ago
hi: @time पूर्व

en: Debug
hi: डिबग

en: cURL
hi: कर्ल
