Tag1 Quo (3.0.6) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Version
hr: Inačica

en: Name
hr: Naziv

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Never
hr: Nikada

en: Advanced
hr: Napredno

en: Configuration
hr: Postavke

en: @time ago
hr: prije @time

en: Review
hr: Provjeri

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
