Tag1 Quo (3.0.6) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Enabled
ja: 有効

en: Version
ja: バージョン

en: Name
ja: 名前

en: Filename
ja: ファイル名

en: Never
ja: なし

en: Advanced
ja: 高度

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Token
ja: トークン

en: @time ago
ja: @time 前

en: Review
ja: 確認する

en: Debug
ja: デバッグ

en: An unknown error occurred.
ja: 未知のエラーが発生しました。

en: API Version
ja: API バージョン

en: API Token
ja: API トークン

en: Schema version
ja: スキーマバージョン
