Tag1 Quo (3.0.6) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Enabled
jv: Urip

en: Version
jv: Versi

en: Name
jv: Jeneng

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Never
jv: Ora tahu

en: Advanced
jv: Mahir

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: @time ago
jv: @time kepungkur
