Tag1 Quo (3.0.6) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Version
km: កំណែ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Never
km: កុំ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
