Tag1 Quo (3.0.6) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Review
kn: ಅವಲೋಕಿಸು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ
