Tag1 Quo (3.0.6) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Version
ku: وەشان

en: Name
ku: ناو

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
