Tag1 Quo (3.0.6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Name
mn: Нэр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: @time ago
mn: @time өмнө
