Tag1 Quo (3.0.6) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Name
mr: नाव

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Configuration
mr: संरूपण

en: @time ago
mr: @time पुर्वी
