Tag1 Quo (3.0.6) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Version
ne: संस्करण

en: Name
ne: नाम

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: @time ago
ne: @time पूर्व
