Tag1 Quo (3.0.6) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Version
nl: Versie

en: Name
nl: Naam

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Never
nl: Nooit

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Configuration
nl: Instellingen

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Review
nl: Overzicht

en: An unknown error occurred.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: API Version
nl: API-versie

en: Schema version
nl: Schemaversie
