Tag1 Quo (3.0.6) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Enabled
pl: Włączone

en: Version
pl: Wersja

en: Name
pl: Nazwa

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Never
pl: Nigdy

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Token
pl: Wzorzec

en: @time ago
pl: @time temu

en: Review
pl: Podgląd

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Schema version
pl: Wersja schematu
