Tag1 Quo (3.0.6) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Enabled
ro: Activat

en: Version
ro: Versiune

en: Name
ro: Nume

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Never
ro: Niciodată

en: Advanced
ro: Avansat

en: Configuration
ro: Configurație

en: Token
ro: Simbol

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Review
ro: Verificare

en: Schema version
ro: Versiunea schemei
