Tag1 Quo (3.0.6) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Enabled
ru: Включено

en: Version
ru: Версия

en: Name
ru: Название

en: Filename
ru: Имя файла

en: Never
ru: Никогда

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Token
ru: Токен

en: @time ago
ru: @time назад

en: Review
ru: Проверка

en: Next cron run
ru: Следующий запуск cron

en: Debug
ru: Отладка

en: Schema version
ru: Версия схемы
