Tag1 Quo (3.0.6) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
