Tag1 Quo (3.0.6) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Version
sq: Versioni

en: Name
sq: Emri

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: @time ago
sq: @time më parë
