Tag1 Quo (3.0.6) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Име

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Review
sr: Провера података
