Tag1 Quo (3.0.6) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Version
th: รุ่น

en: Never
th: ไม่เคย

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: @time ago
th: @time ก่อน
