Tag1 Quo (3.0.6) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Status
ru: Байдал

en: Type
ru: Янзы

en: Name
ru: Ат

en: Never
ru: Кажан-даа евес

en: @time ago
ru: @time бурунгаар
