Tag1 Quo (3.0.7) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Enabled
gl: Activado

en: Version
gl: Versión

en: Name
gl: Nome

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Never
gl: Nunca

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Token
gl: Símbolos

en: @time ago
gl: fai @time

en: Review
gl: Revisión

en: Debug
gl: Depuración

en: An unknown error occurred.
gl: Ocorreu un erro descoñecido.

en: Schema version
gl: Versión do esquema
