Tag1 Quo (3.0.7) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Enabled
id: Aktif

en: Version
id: Versi

en: Name
id: Nama

en: Filename
id: Nama berkas

en: Never
id: Tidak pernah

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: @time ago
id: @time yang lalu

en: Review
id: Periksa

en: Schema version
id: Versi skema
