Tag1 Quo (3.0.7) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Version
lt: Versija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Never
lt: Niekada

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Debug
lt: Derinimas

en: An unknown error occurred.
lt: Nežinoma klaida įvyko.
