Tag1 Quo (3.0.7) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Enabled
fa: فعال

en: Version
fa: نسخه

en: Name
fa: نام

en: Filename
fa: نام فایل

en: Never
fa: هیچوقت

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Token
fa: توکن

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Debug
fa: اشکال زدایی
