Tag1 Quo (3.0.7) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Type
pt: Tipo

en: Enabled
pt: Ativado

en: Version
pt: Versão

en: Name
pt: Nome

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Never
pt: Nunca

en: Advanced
pt: Avançado

en: Configuration
pt: Configuração

en: @time ago
pt: há @time atrás

en: Review
pt: Rever

en: Debug
pt: Depuração

en: An unknown error occurred.
pt: Ocorreu um erro desconhecido.

en: Schema version
pt: Versão do Esquema
