Tag1 Quo (3.0.7) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Enabled
ar: مفعل

en: Version
ar: النسخة

en: Name
ar: الاسم

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Never
ar: أبدا

en: Advanced
ar: متقدم

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Review
ar: المراجعة

en: Debug
ar: تنقيح
