Tag1 Quo (3.0.6) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Version
az: Versiya

en: Name
az: Ad

en: Filename
az: Fayl adı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Advanced
az: Əlavə

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Debug
az: Debaq
