Tag1 Quo (3.0.7) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Name
bn: নাম

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: @time ago
bn: @time সময় আগে

en: Debug
bn: ডিবাগ
