Tag1 Quo (3.0.7) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Name
bo: མིང

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
