Tag1 Quo (3.0.7) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Version
ca: Versió

en: Name
ca: Nom

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Never
ca: Mai

en: Advanced
ca: Avançat

en: Configuration
ca: Configuració

en: @time ago
ca: fa @time

en: Next cron run
ca: Pròxima execució del cron

en: Debug
ca: Depuració

en: An unknown error occurred.
ca: Hi hagut un error desconegut.

en: Schema version
ca: Versió de l'esquema
