Tag1 Quo (3.0.7) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Version
cs: Verze

en: Name
cs: Jméno

en: Filename
cs: Název souboru

en: Never
cs: Nikdy

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Configuration
cs: Nastavení

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Review
cs: Revize

en: Debug
cs: Ladění

en: An unknown error occurred.
cs: Vyskytla se neznámá chyba.
