Tag1 Quo (3.0.7) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Version
cy: Fersiwn

en: Name
cy: Enw

en: Never
cy: Byth

en: Advanced
cy: Uwch

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: @time ago
cy: @time yn ôl
