Tag1 Quo (3.0.7) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Version
el: Έκδοση

en: Name
el: Όνομα

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Never
el: Ποτέ

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση
